top of page

PÛDA je coworkingové centrum provozované městem Černošice v podkroví nové radnice na adrese Karlštejnská 259, Černošice. 

Účelem centra PÛDA je nabídnout veřejnosti vybavený obecní kancelářský prostor pro pracovní, společenské či komunitní využití, a to za cenově dostupných podmínek, a tím přispět k rozvoji těchto aktivit v Černošicích.

PRO KOHO JE PÛDA URČENA

PÛDU může využívat kdokoliv starší 16 let (osoby ve věku 12-16 jen v doprovodu osoby starší 16 let). Podmínkou je registrace na recepci radnice, a to pro jednorázový či opakovaný vstup.

INDIVIDUÁLNÍ VSTUPY

Každý uživatel s registrací pro opakovaný vstup může PÛDU využít zdarma do rozsahu 10 hodin měsíčně. Další hodiny v měsíci jsou již zpoplatněny sazbou 20 Kč/hod. (Vstup s jednorázovou registrací je vždy za 20 Kč/hod.)

OTEVÍRACÍ DOBA

Otevírací doba PÛDY je pondělí - pátek, 8:00- 18:00 h. 


Mimo otevírací dobu je vstup možný po dohodě se správcem, popř. v doprovodu člena rady nebo předsedy či tajemníka některé z komisí nebo výborů, který vždy musí mít vlastní kartu uživatele, případně i samostatný přístup do budovy radnice.

PRONÁJEM/REZERVACE MÍSTNOSTÍ

V běžném režimu jsou uživatelům volně k dispozici celé prostory Pûdy. Některé z místností lze za poplatek rezervovat pro výhradní použití - Terárko (100 Kč/hod), Kumbál (60 Kč/hod) a Obývák (120 Kč/hod). Pracovna je k dispozici všem uživatelům kdykoliv, tj. její rezervace pro výhradní použití není možná


V době konání jednorázové skupinové akce, např. semináře či prezentace, mají Vaši hosté vstup do dané části PÛDY na vymezenou dobu zdarma, a to i bez registrace.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

V rámci využívání PÛDY jsou Vám k dispozici některé placené doplňkové služby, především tisk a kopírování.

Podrobný aktuální ceník je uveden zde na webu a k nahlédnutí na recepci radnice a v prostoru PÛDY. 

V prostoru si také můžete uvařit kávu nebo čaj apod..

JAK PÛDA VYPADÁ A CO NABÍZÍ

Prostory PÛDY jsou tvořeny místnostmi Pracovna, Obývák (vč. kuchyňského koutu), Terárko a Kumbál. Sociální zařízení pro všechny uživatele je v přístupové chodbě.


PÛDA je vybavena nábytkem, kopírkou/tiskárnou, jedním počítačem pro veřejné využití, WI-FI sítí, technikou pro prezentace (monitory, reproduktory) a zařízením pro videokonference (počítač s kamerou, mikrofonem a reproduktory).


Podívejte se na Pûdu v pořadu České televize "Chytrý venkov" (březen 2022) - od času 7:45: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097944695-nas-venkov/222562243400002/

PROVOZNÍ ŘÁD

CENÍK

REZERVAČNÍ SYSTÉM

PÛDORYS

bottom of page